KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12113151
nr 1211 3151
Färgetsning
Stig Danielsson, Signerad, 93/125, Tunnelbaneuppgång, 49x36
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:33:02
19/10 13:59:15
22 okt